رئیس کمیسیون احداث و خدمات  فنی و مهندسی اتاق بازرگانی تاکید کرد:هم‌اندیشی بین تصمیم‌گیران و بخش خصوصی ضرورت است

رئیس کمیسیون احداث و خدمات  فنی و مهندسی اتاق بازرگانی تاکید کرد:هم‌اندیشی بین تصمیم‌گیران و بخش خصوصی ضرورت است

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4561 تاریخ انتشار : 1402/9/15 توسط 129 نفر دیده شد

رئیس کمیسیون احداث و خدمات  فنی و مهندسی اتاق بازرگانی تاکید کرد:هم‌اندیشی بین تصمیم‌گیران و بخش خصوصی ضرورت است

⭕️رئیس کمیسیون احداث و خدمات  فنی و مهندسی اتاق بازرگانی تاکید کرد:

❇️هم‌اندیشی بین تصمیم‌گیران و بخش خصوصی ضرورت است

⏪به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان، سومین نشست اعضا کمیسیون احداث و خدمات فنی مهندسی اتاق بازرگانی همدان با حضور رئیس و اعضا هیات رئیسه اتاق بازرگانی، رئیس  و برخی اعضا شورای شهر همدان، معاون شهرسازی شهرداری همدان و همچنین تعدادی از انبوه‌سازان و فعالان حوزه عمرانی استان برگزار شد.

⏪در ابتدای  این جلسه تعدادی از فعالان بخش خصوصی به نمایندگی از صنف خود، مسایل و مشکلات پیش رو را مطرح کرده و سپس رئیس و اعضای شورا و همچنین معاون شهردار همدان در پاسخ به مسایل مطرح شده پیشنهاداتی را مطرح کردند.  

⏪رئیس کمیسیون احداث و خدمات فنی و مهندسی اتاق بازرگانی همدان در ابتدای جلسه با اشاره به قدمت اتاق بازرگانی همدان که بیش از یک قرن از تأسیس آن می‌گذرد، وظیفه این اتاق را هماهنگی و تعامل میان بخش خصوصی و دولتی عنوان کرد و گفت: اتاق بازرگانی در دوره پر فراز و نشیب فعالیت خود همواره سعی بر این داشته که نهادی مستقل باشد و منافع فعالان اقتصادی را در تعامل با دولت پیگیری نماید. 

⏪امیر اسلامیه همچنین ضمن تشبیه روند قانونگذاری به کوه یخی که فقط اندکی از آن برای قانونگذاران قابل رویت است، تأکید کرد: بخش اعظمی از این کوه یخ قابل مشاهده نیست اما تأثیرات تعیین‌کننده و گاه مخربی بر فعالیت  کسب و کار به جای می‌گذارد و می‌تواند سیر تولید و پیشرفت را دستخوش تلاطم و توقف کند. 

⏪وی بر ضرورت هم‌اندیشی بیشتر میان تصمیم‌گیران و مجریان و بخش خصوصی به ویژه اتاق بازرگانی شد که مطابق قانون عهده دار مشاور سه قوه است و باید در روند تصمیم‌سازی مشارکت مؤثر داشته باشد.

رئیس کمیسیون احداث و خدمات فنی و مهندسی اتاق بازرگانی همدان در پایان با جمع‌بندی نقطه‌نظرات اعضای کمیسیون خواستار دعوت از کمیسیون احداث اتاق بازرگانی به عنوان عضو مدعو در کمیسیون متناظر شورای اسلامی شهر شد تا با هماهنگی بیشتر بتوان بخشی از مشکلات پیش‌روی فعالان این بخش را که موتور محرک اقتصاد استان شناخته می‌شود رفع و حل شود.    
◀️ روابط‌عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان    
 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English