در دیدار رئیس و اعضا هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان با مدیران بیمه ایران مطرح شد:لزوم چابک‌سازی و تسریع فرایندهای بیمه‌ای در تامین  خسارت

در دیدار رئیس و اعضا هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان با مدیران بیمه ایران مطرح شد:لزوم چابک‌سازی و تسریع فرایندهای بیمه‌ای در تامین  خسارت

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4558 تاریخ انتشار : 1402/9/13 توسط 128 نفر دیده شد

در دیدار رئیس و اعضا هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان با مدیران بیمه ایران مطرح شد:لزوم چابک‌سازی و تسریع فرایندهای بیمه‌ای در تامین  خسارت

⭕️در دیدار رئیس و اعضا هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان با مدیران بیمه ایران مطرح شد:

❇️لزوم چابک‌سازی و تسریع فرایندهای بیمه‌ای در تامین  خسارت


↩️به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان رئیس و اعضا هیات رئیسه اتاق همدان طی دیداری با مدیران بیمه ایران منطقه همدان مهم ترین مسائل و مطالبات فعالان اقتصادی را در خصوص مسائل بیمه مطرح نموده و در راستای تسهیل و رفع  موانع  موجود و افزایش همکاری های دو جانبه به بحث و گفتگو نشستند.

↩️دکتر رحیم مرتضایی رئیس اتاق بازرگانی همدان در این دیدار اظهار داشت برخی مشکلات در فرایند تامین خسارت ، وجود دارد که فعالان اقتصادی را به چالش کشیده است.
رئیس اتاق همدان با اشاره به این مهم که اتاق بازرگانی به دنبال ایجاد و توسعه فضایی امن  و کاهش دغدغه برای فعالیت های اقتصادی در استان  است افزود ؛بروکراسی اداری بیمه‌ها از اصلی‌ترین مشکل و دغدغه‌ی فعالان اقتصادی در حوزه بیمه است ،وی خاطر نشان ساخت طولانی شدن فرایند رسیدگی به پرونده‌ها به‌خصوص در مواردی همچون خسارت ناشی از کار، باعث تحمیل هزینه‌ی اضافی به واحدهای تولیدی می‌شود.رئیس اتاق بازرگانی همدان در ادامه از انعقاد تفاهم نامه همکاری با بیمه ایران در روزهای آتی خبر داد.

↩️خیراله اسدی نایب رئیس اتاق همدان  نیز در این نشست با اشاره به برخی مشکلات ومسائل فعالان اقتصادی در حوزه بیمه  بر لزوم مشتری‌مداری در این حوزه  تاکید کرد ،وی افزود با ایجاد برنامه ریزی و خدمات ویژه میتوان بخش عمده از کارگران و فعالان حوزه های مختلف صنعتی ،معدنی ،کشاورزی ،خدماتی و... را با هزینه اندک بیمه تکمیلی نمود،اسدی خاطر نشان ساخت گاها مشاهده میشود با تغییر دولت و جابجایی مدیران ارشد بیمه ،مدیران اسبق با در دست داشتن اطلاعات مشتریان دست به ایجاد بیمه های نو پا زده و موجب خرد شدن صنعت بیمه میگردند.
↩️رامین رحیمیان دیگر عضو هیات رئیسه و خزانه دار اتاق بازرگانی همدان با تاکید بر این مهم که بازار به‌سمت مشتری‌مداری در حال حرکت است و هر کسی که خدمات با کیفیت تر  ارائه دهد، موفق‌تر خواهد بود افزود مهم تر از موضوع نرخ هزینه های بیمه مسئله میزان کیفیت ارائه خدمات برای فعالان اقتصادی حائز اهمیت است. وی در ادامه افزود یکی از بهترین فضاهایی  که میتوان با توجه به نوع ارائه خدمات  بیمه ای   مستقیما با فعالان اقتصادی مرتبط بوده  ،حضور مستمر و اثر بخش در  کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی است.

↩️در ادامه دهقانی مدیر عامل بیمه ایران استان همدان  افزود بیمه ایران به عنوان بزرگترین بیمه گر و تنها بیمه گر دولتی بر ارائه نرخ های فنی تاکید داشته اما به عنوان یک راهبرد اساسی به همکاران و مدیران خود تاکید کرده ایم با پرداخت خسارت به موقع و با کیفیت، و ارائه خدمات پس از فروش رضایت مردم عزیز را جلب کنیم.
وی در پایان خواستار تسریع  در  فرایند انعقاد تفاهم نامه همکاری بیمه یاران با پارلمان بخش خصوصی استان گردید و ابراز امیدواری کرد با افزایش سطح تعاملات بی تردید شاهد گام های مثبتی در گسترش خدمات بیمه خواهیم بود.

◀️ روابط‌عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان 
 
 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English