در کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی همدان عنوان شد ، با جدیت مشکلات صنعت را پیگیری می‌کنیم 

 در کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی همدان عنوان شد ، با جدیت مشکلات صنعت را پیگیری می‌کنیم 

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4459 تاریخ انتشار : 1402/7/5 توسط 50 نفر دیده شد

 در کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی همدان عنوان شد ، با جدیت مشکلات صنعت را پیگیری می‌کنیم 

 در کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی همدان عنوان شد
 
◀️ با جدیت مشکلات صنعت را پیگیری می‌کنیم 
 
❇️ در سومین جلسه کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی همدان برخی مشکلات پیش روی صنعت توسط فعالان این عرصه مطرح شد.
 
در این جلسه رئس کمیسین صنایع اتاق تاکید کرد که مشکلات مطرح شده جمع‌بندی و در شورای گفتگوی بخش خصوصی با دولت مطرح خواهدشد. 
مومنعلی خزائی با تاکید بر اینکه استاندار با جدیت فراوان به‌دنبال حل مشکلات صنایع است و در این مدت این موضوع را به ما ثابت کرده، ادامه داد: تاکنون پیگیری‌های لازم را از استان داشته‌ایم و در حال حاضر هم به‌دلیل ورود به فصل سرما، احتمال مشکلات گاز صنایع وجود خواهد داشت که حتما این مساله را از طریق استانداری پیگیری خواهیم‌کرد. 
 
❇️نایب رئیس اول اتاق هم خطاب به نمایندگان دستگاه‌های دولتی در این جلسه، با تاکید بر اینکه به فعالان اقتصادی کمک کنید، اظهار کرد: صنایع مرتبط با بخش کشاورزی برای استان اهمیت بالایی دارند، آنها باید به‌راحتی بتوانند به فعالیت خود ادامه بدهند. 
❇️خیراله اسدی ادامه داد: کشاورزی محور توسعه استان است و صنایع استان اشتغال بالایی ایجاد کرده‌اند بنابراین تمام مشکلات باید مطرح شده و با جدیت آنها را پیگیری خواهیم‌کرد.
 
❇️نایب رئیس کمیسیون صنایع هم با بیان اینکه به تنهایی نمی‌توان مشکلات صنایع را حل کرد، بیان کرد: ما باید دست به دست هم مشکلات پیش رو را حل کنیم. 
محمدرضا جعفری ادامه داد: اغلب در بخش مالیات، تامین اجتماعی و نیروی کار مشکلاتی داریم که مانع کار هستند اما با طرح مساله و یافتن راهکار و در نهایت انعکاس به بالادستی‌ها و پیگیری برای حل آنها می‌توان بخشی از مشکلات را مرتفع کرد. 
مسئول دبیرخانه کمیسیون‌های تخصصی اتاق هم خطاب به فعالان اقتصادی با بیان اینکه پیشنهادات خود را برای مشکلات پیش رو بدهید، گفت: مشکلات و راهکارها در استان با دقت پیگیری می‌شوند.
 
❇️محمدرضا ابراهیمی ادامه داد: صنایع باید عارضه‌یابی شوند که در این صورت به‌راحتی می‌توان مشکلات و حل آنها را پیگیری کرد. 
حسینی مدیرعامل شرکت رزپالایش  هم گفت: مشکلات تولید محصولات عدیده است، برخی مشکلات استانی‌ست اما بسیاری از آنها ملی است.

◀️ روابط‌عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان  

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English