دکتر رحیمیان عضو هیات رئیسه و خرانه دار اتاق بازرگانی همدان همدان به قطب پزشکی غرب کشور تبدیل شده است

دکتر رحیمیان عضو هیات رئیسه و خرانه دار اتاق بازرگانی همدان همدان به قطب پزشکی غرب کشور تبدیل شده است

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4450 تاریخ انتشار : 1402/7/3 توسط 29 نفر دیده شد

دکتر رحیمیان عضو هیات رئیسه و خرانه دار اتاق بازرگانی همدان همدان به قطب پزشکی غرب کشور تبدیل شده است

دکتر رحیمیان عضو هیات رئیسه و خرانه دار اتاق بازرگانی همدان

❇️همدان به قطب پزشکی غرب کشور تبدیل شده است

✅به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی همدان اعضا هیات رئیسه اتاق همدان  در راستای معرفی ظرفیت های عمده تجاری استان همدان و توسعه مراودات اقتصادی دو طرف با حضور در سفارت جمهوری عراق در ایران  طی نشستی با نصیر عبدالمحسن عبدالله سفیر عراق در ایران مهم ترین محورها و ظرفیت های مشترک همکاری را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

✅دکتر رحیمیان عضو هیات رئیسه و خرانه دار اتاق بازرگانی همدان در این نشست ضمن تقدیر از سفارت جمهوری عراق در برگزاری این نشست مشترک،به مهم ترین توانمندی های های استان همدان در حوزه های  پزشکی و توریسم درمانی پرداخت.
✅وی اظهار داشت  به سبب  وجود مراکز درمانی  و کادر مجرب پزشکی، همدان امروز قطب درمانی در غرب کشور است و با  25 بیمارستان عمومی و 5 بیمارستان فوق تخصصی آماده ارائه خدمات است.
✅وی افزود دانشگاه علوم پزشکی همدان جزو 10 دانشگاه برتر کشور است و دارای  ۱۱ دانشکده، ۲۰ مرکز تحقیقاتی و چهار پژوهشکده است و بیش از ۷۰۰۰ دانشجو دارد که ۵۰۰ نفر آنها از دیگر کشورها در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.وی همچنین خاطر نشان کردویژکی نزدیکی استان همدان به عراق یک مزیت ویژه است که موجب کاهش هزینه خواهد شد.
✅رحیمیان تصریح کرد  ظرفیت مطلوبی در تولید دارو  و تولید تجهیزات پیشرفته پزشکی در استان داریم که در این زمینه آماده همکاری‌های مشترک  و  انتقال تکنولوژی و سرمایه گذاری در کشور عراق هستیم. 
✅عضو هیات رئیسه اتاق همدان ، پذیرش و اعزام هیات های پزشکی ،فراهم کردن زمینه لازم برای همکاری و مساعدت در تولید و انتشار دانش پزشکی، استفاده از ظرفیت‌های پزشکی استان برای رفع نیازهای یکدیگر، استفاده از بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی جهت توسعه مراودات و ارتقای سطح سلامت مردم دو کشور اثر بخش خواهد بود.

◀️ روابط‌عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English