در نشست مشترک   هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان  با سفیر عراق صورت گرفت

در نشست مشترک   هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان  با سفیر عراق صورت گرفت

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4449 تاریخ انتشار : 1402/7/3 توسط 33 نفر دیده شد

در نشست مشترک   هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان  با سفیر عراق صورت گرفت

در نشست مشترک   هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان  با سفیر عراق صورت گرفت:
  
✅گام بلند اتاق بازرگانی همدان در راستای توسعه مراودات تجاری با عراق  

❇️دکتر رحیم مرتضایی رئیس اتاق بازرگانی،صنایع معادن و کشاورزی همدان  و نصیر عبدالمحسن عبدالله، سفیر جمهوری عراق در ایران ، با یکدیگر دیدار و در مورد توسعه روابط تجاری استان همدان و عراق با محوریت بخش خصوصی و حل مشکلات فعالان اقتصادی  استان در انجام مراودات تجاری گفت‌وگو کردند.

❇️به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی همدان اعضا هیات رئیسه اتاق همدان  در راستای معرفی ظرفیت های عمده تجاری استان همدان و توسعه مراودات اقتصادی دو طرف با حضور در سفارت جمهوری عراق در ایران  طی نشستی با نصیر عبدالمحسن عبدالله سفیر عراق در ایران مهم ترین محورها و ظرفیت های مشترک همکاری را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
❇️دکتر مرتضایی رئیس اتاق بازرگانی همدان در این نشست ابتدا  ضمن معرفی کلی توانمندی های استان همدان در زمینه های مختلف حضور دو شهر جهانی در استان همدان را بخشی از ظرفیت های استان همدان برشمرد و افزود در حال حاضر کشور عراق بزرگترین شریک تجاری استان همدان محسوب میشود وی خاطر نشان کرد  در بخش صنعتی و کشاورزی  بیش از 134 قلم از کالاهای مور نیاز  عراق از طریق توانمندی های اقتصادی استان قابل تامین است.
❇️رئیس اتاق بازرگانی همدان در ادامه، توسعه روابط اقتصادی استان همدان با شرکا تجاری کشور را ضروری برشمرد و گفت: کشور عراق برای ما فراتر از یک شریک تجاری است و پیوندهای دو کشور به‌قدری عمیق است که نیاز داریم در بخش‌های اقتصادی پیشرفت‌های بیشتری را رقم بزنیم.
❇️وی افزود اتاق بازرگانی همدان در راستای توسعه مراودات تجاری آمادگی دارد با  بکارگیری همه توان خود با اتاق های بازرگانی بغداد و بصره همکاری های جدیدی را آغاز نماید.
❇️وی در ادامه با اشاره به این مهم که سرمایه‌گذاری مشترک، از اصول ماندگاری در بازار عراق است افزود  این آمادگی وجود دارد تا از طریق برگزاری نمایشگاه های مشترک در استان ظرفیت ها و توانمندی های تجاری دو طرف معرفی و زمینه عقد قراردادهای تجاری و سرمایه گذاری های مشترک را  بیش از پیش فراهم نماییم .


◀️ روابط‌عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان

عنوان سایت مرجع : در نشست مشترک   هیات رئیسه اتاق بازرگانی همدان  با سفیر عراق صورت گرفت
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English