نشست با کمیته تخصصی مبل و منبت اتاق بازرگانی شهرستان تویسرکان
 / EN /  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

نشست با کمیته تخصصی مبل و منبت اتاق بازرگانی شهرستان تویسرکان

دوره آموزشی : مذاکرات بین المللی و روابط بین فرهنگی
شناسه خبر : 15 تاریخ انتشار : 1399/10/16 توسط 111 نفر دیده شد

  • 15

نشست با کمیته تخصصی مبل و منبت اتاق بازرگانی شهرستان تویسرکان

این نشست با حضور حمید بهرامی مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان در شهرستان تویسرکان، مسئول خوشه مبل و منبت و  اعضای کمیته مبل و منبت در روز سه شنبه 16 دی ماه 1399 در محل سالن جلسات این نمایندگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در ابتدای این نشست بهرامی توضیحاتی در خصوص "اقدامات صورت گرفته جهت تشکیل کمیته مبل و منبت شهرستان و تشویق و ترغیب منبت کاران جهت پیوستن به ساختار اتاق بازرگانی" ارائه دادن و خواستار "تقویت هرچه بیشتر این کمیته به واسطه عضویت ایشان در اتاق بازرگانی استان، جهت رصد، پیگیری و رفع مشکلات اعضا" شد.

وی همچنین بر "ضرورت پیوستن منبت کاران تویسرکانی به انجمن مبل منبت استان همدان" تأکید داشت.

بهرامی ضمن قدردانی از حمایت های ریاست اتاق همدان در "راستای تقویت هر چه بیشتر صادرات مبل تویسرکان" فعالیت نمایندگی اتاق بازرگانی همدان در شهرستان تویسرکان را نقطه عطفی در حوزه مبل و منبت شهرستان و حائز اهمیت در تحقق سریعتر صادرات آن" تلقی نمود.

در ادامه هریک از اعضا ضمن بیان "مشکلات خود در حوزه مبل و منبت و تعطیلی بیش از ٤٠ درصد کارگاهای تولیدی به پیگیری دستاوردی ناشی از ثبت جهانی منبت گلریز تویسرکان و معرفی اشترمل به عنوان دهکده جهانی گلریز" اشاره کردند.

همچنین در پایان جلسه نسبت به "برطرف نمودن نقایص سایت الکترونیکی مرتبط با منبت کاران تویسرکان با هدف ایجاد نمایشگاه دیجیتالی و راه های ممکن در نحوه فروش آنلاین این سایت در راستای کمک به حجم فروش مستقیم فعالان عرصه مبل و منبت تویسرکان تبادل نظر و پیگیری تلفنی در حضور مدعوین ارجمند از مشاورین خبره این امر صورت پذیرفت."

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English