/ EN /  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳

بررسی مشکلات واحد های تعطیل تویسرکان

دوره آموزشی : کارگاه آموزشی اصول و روشهای نوین پرورش انگور
شناسه خبر : 10 تاریخ انتشار : 1399/2/22 توسط 166 نفر دیده شد

  • 10

بررسی مشکلات واحد های تعطیل تویسرکان

مشکلات واحدهای تعطیل شهرستان تویسرکان با حضور برخی از مسئولین شهرستان روز دوشنبه 22 اردیبهشت ماه 1399 در محل فرمانداری شهرستان تویسرکان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، این جلسه با حضور حمید بهرامی مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان در شهرستان تویسرکان، برنوسی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری، نماینده اداره صمت، ریاست دارائی، نماینده بانک ملی، مسئول کشتارگاه تویسرکان و جمعی از روسای ادارات شهرستان تشکیل شد.
در این جلسه حمید بهرامی خواستار "جمع بندی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی جهت طرح در کمیسیون های اتاق همدان و پیگیری از طریق مرکز داوری اتاق همدان" شد.
بهرامی اعلام کرد "با حمایت ریاست محترم اتاق بازرگانی استان همدان برای اولین بار اتاق بازرگانی تویسرکان دارای کرسی ثابت در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان شده است."
وی افزود "این فرصتی ارزشمند برای فعالان اقتصادی این شهرستان تلقی می شود و ضرورت دارد ضمن ارتباط مستمر با اتاق بازرگانی اتاق را در جریان مسائل و چالش های پیش رو به منظور بررسی میزان پیشرفت امور ناشی از پیگیری های اتاق مطلع سازند."

 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English