/ EN /  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

نشست تخصصی اتاق بازرگانی ملایر در بخش #معادن #ملایر و #تویسرکان

دوره آموزشی : ارزیابی عملکرد سازمانی
شناسه خبر : 26 تاریخ انتشار : 1400/1/23 توسط 55 نفر دیده شد

  • 26

نشست تخصصی اتاق بازرگانی ملایر در بخش #معادن #ملایر و #تویسرکان

نشست تخصصی اتاق بازرگانی در بخش #معادن #ملایر و #تویسرکان
در این جلسه حمید بهرامی ، مسئول اتاق بازرگانی شهرستان ملایر ، ضمن دعوت از جناب آقای سلیمانی و هیات محترم همراه بعنوان مسئولین محترم دفتر نماینده مردم شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی ( جناب آقای دکتر بیگی نژاد) و همچنین دعوت از معادن عضو اتاق بازرگانی فضای استماع و انعکاس مشکلات رایج معادن شهرستان را فراهم نمود . 

در آغاز این نشست ، بهرامی ، ضمن تشریح برخی اهداف اتاق بازرگانی برای اعضای حاضر ضرورت حرکت تشکل محور و پرهیز از فعالیت انفرادی در رفع موانع تولید را خاطر نشان شد .
 
ایشان ضمن اشاره به توان بالای استخراج معادن استان بویژه در شهرستان های ملایر و تویسرکان خواستار مشارکت نمایندگان محترم قانون گذار در اصلاح قانون محدودیت صادرات محصولات معدنی شد .
این مهم درحالیست که #صادرات مواد #معدنی صرفا در انحصار دارندگان پروانه بهره برداری و معدن داران محترم می باشد ، حال آنکه بسیاری از این عزیزان حتی دارای کارت بازرگانی جهت امکان صادرات نبوده و در مقابل تجار خوشنام بین المللی در استان شاهد هستیم که می توانند با پتانسیل ارتباط تجاری گسترده خود ضمن صادرات قانونی و در نتیجه حصول اهداف اقتصادی دولت در راستای #ارز_آوری ناشی از #صادرات_غیر_نفتی کمک شایان ذکری در تقابل با #تحریمها ایفا نمایند .

جناب #آقای_سلیمانی نماینده محترم دکتر #بیگی_نژاد ضمن تشریح دغدغه مسیولین شهرستان در ارتقای کیفی مراودات معدن کاران و سایر صنایع با مدیران ذیربط  تمایل خود را در همراهی با معدن کاران حاضر تا رفع کامل مطالبات ایشان ابراز فرمودند و حفظ ارتباط تولیدکنندگان و معادن شهرستان با اتاق بازرگانی ملایر را دارای اهمیت ویژه در کشف موانع پیش روی این عزیزان برشمردند . 

پرهیز از خام فروشی مواد معدنی بدون ایجاد ارزش افزوده از نکات مهمی بود که مورد اشاره آقای سلیمانی واقع گردید.
 در تایید این مهم ، بهرامی عملکرد #کمیسیون_دانش_بنیان_اتاق_بازرگانی_همدان را تشریح نمود و افزود با ظرفیت تخصصی مطلوب این کمیسیون ، ضمن بهره مندی از دانش هیات علمی رشته #مهندسی_معدن_دانشگاه_ملایر می توانیم در این خصوص گام های مثبتی را شاهد باشیم. 

جناب آقای دکتر #دشتی از دفتر نماینده محترم مذکور ، نیز ضمن قدردانی از جلسات سیستماتیک اتاق بازرگانی که در چارچوبی مدون و در قالب کمیسیون های تخصصی برگزار میگردد ، آغاز سلسله نشست های پیشنهادی از سوی بهرامی را در تحقق اهداف دکتر بیگی نژاد و تیم اجرایی ایشان مفید ارزیابی نمود و بر تشکیل سایر کمیته های مورد اشاره اتاق بازرگانی ملایر همانند کمیته حاضر که در حال برگزاری است تاکید فرمودند .
 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English