دیدار رییس اتاق همدان با نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی
 / EN /  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸

دیدار رییس اتاق همدان با نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی

دوره آموزشی : چگونگی سنجش و تحلیل محیط کسب و کار
شناسه خبر : 17 تاریخ انتشار : 1399/11/30 توسط 12 نفر دیده شد

  • 17

دیدار رییس اتاق همدان با نماینده مردم شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی

علی اصغر زبردست رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان با حضور  حسن بهرامی عضو هیات رئیسه اتاق همدان بهمراه حمید بهرامی مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی شهرستان ملایر با بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه 30 بهمن ماه 1399دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در این نشست زبردست ضمن پیشنهاد "برگزاری نشستهای مستمر اتاق بازرگانی با مجمع نمایندگان استان همدان" "اتاق بازرگانی استان را بعنوان پارلمان بخش خصوصی، دارای پتانسیل بالایی در تعامل با نمایندگان مجلس" بیان نمود.

وی افزود "هرگونه اتفاق ملی در ایجاد اشتغال این استان اثرگذار بوده و باید نسبت به جلب نظر مسئولان کشوری دلسوز که در استان همدان پرورش یافته اند، در جهت رشد و اعتلای سطح اقتصادی استان بطور جدی تلاش نمود."

در این نشست زبردست با اشاره به "تقسیم بندی فعالان اقتصادی در قالب اتاق اصناف، اتاق تعاون و اتاق بازرگانی، درآمد حاصل از این سه بخش را جایگزینی مناسب برای صادرات نفتی تلقی کرد و این امر مهم را در راستای تایید فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد."

رئیس اتاق همدان با بیان اینکه "فعالان اقتصادی برخلاف سازمانهای دولتی توان حفظ نیروی کار خود را حداقل برای شش ماه دارند، بر لزوم حمایت بیشتر از این قشر" تأکید نمود.

وی با اشاره به "عملکرد بانک ها، ضرورت نظارت بر بانکهای استان در خصوص هدایت منابع آنها به عرصه تولید بویژه در مورد بانکهای خصوصی مهم و اثرگذار" دانست.

در ادامه بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی "لزوم رسیدگی در عرصه صادرات مبل و منبت و فولاد شهرستان را حائز اهمیت" دانست و ضمن ابراز خرسندی از "اعلام همکاری اتاق بازرگانی استان با مجمع نمایندگان استان این تعامل را بسیار سازنده در راستای افزایش اشتغال پایدار و صادرات روزافزون تلقی" نمود.

شایان ذکر است "بلوکه کردن 10 درصد یا بیشتر سپرده متقاضیان تسهیلات بدون توجه به سود پرداختی از سوی تولید کننده از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود که مهندس زبردست تعامل بین مجلس و اتاق بازرگانی را راهبردی برای سرعت بخشیدن در رفع موانع تولید" عنوان کرد.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English