آیین تودیع و معارفه مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان در شهرستان ملایر
 / EN /  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

آیین تودیع و معارفه مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان در شهرستان ملایر

دوره آموزشی : مذاکرات بین المللی و روابط بین فرهنگی
شناسه خبر : 15 تاریخ انتشار : 1399/8/8 توسط 108 نفر دیده شد

  • 15

آیین تودیع و معارفه مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان در شهرستان ملایر

آیین تودیع و معارفه مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان در شهرستان ملایر صبح امروز با حضور علی اصغر زبردست رئیس اتاق همدان،حسن بهرامی عضو هیئت رئیسه اتاق همدان و برخی از فعالین اقتصادی شهرستان و تشکل های اقتصادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان در ابتدای این نشست حمیدرضا نجفی سرپرست اسبق نمایندگی اتاق همدان در شهرستان ملایر در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر از فعالین اقتصادی استان در پیشبرد اهداف اتاق گزارش مبسوطی از فعالیت های دفتر نمایندگی اتاق همدان در شهرستان ملایر ارائه نمودند.

در ادامه حسن بهرامی عضو هیئت رئیسه و خزانه دار اتاق همدان با اشاره به جایگاه ویژه شهرستان ملایر و ظرفیت های بالقوه ملایر خواستار تعامل بیشتر بخش های دولتی شهرستان با پارلمان بخش خصوصی شد.وی در این نشست با اشاره به مشکلات ارزی و صدمات وارده به حوزه های صادراتی شهرستان ملایر پیگیری و جلوگیری از تعلیق کارت های بازرگانی را مورد مطالبه قرار داد.

در ادامه علی اصغر زبردست رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان ابتدا ضمن تسلیت درگذشت آیت الله سید رضا فاضلیان به خدمات ارزنده ایشان در دوران حیات در شهرستان ملایر اشاره نمودند .

رئیس اتاق همدان در این نشست با اشاره به مشکلات عدیده فعالان اقتصادی و پیگیری های متعدد پارلمان خصوصی کشور در راستای تسهیل روند صادرات بر ایجاد هم افزایی در تشکل های اقتصادی در رسیدن به اهداف یکسان تاکید کرد.

وی حضور سه تن از فعالین اقتصادی شهرستان ملایر  در هیئت نمایندگان اتاق همدان را برای فعالان اقتصادی این شهرستان فرصت مناسبی برشمرد و بر بهره گیری از  ظرفیت موجود تاکید نمود.

رئیس اتاق همدان در ادامه با تقدیر از فعالیت های "حمیدرضا نجفی"  در شهرستان ملایر  "حمیدبهرامی" را بعنوان مسئول جدید نمایندگی اتاق بازرگانی همدان در شهرستان ملایر منصوب کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه رئیس اتاق همدان به همراه برخی اعضا هیئت رئیسه و مسئولین اتاق همدان در راستای تقویت تعاملات بخش خصوصی با دستگاه های اجرایی شهرستان ملایر با قدرت ال... ولدی فرماندار شهرستان ملایر دیدار و گفتگو کرد.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English