شصت و یکمین نشست اعضا هیئت رئیسه اتاق همدان برگزار شد
 / EN /  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶

شصت و یکمین نشست اعضا هیئت رئیسه اتاق همدان برگزار شد

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4202 تاریخ انتشار : 1401/5/23 توسط 94 نفر دیده شد

شصت و یکمین نشست اعضا هیئت رئیسه اتاق همدان برگزار شد

شصت و یکمین  نشست اعضا هیئت رئیسه اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان با حضور کلیه اعضا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان چهل و هفتمین نشست اعضا هیئت رئیسه اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان با حضور علی اصغر زبردست ریاست اتاق،علی اکبر فلاح نایب رئیس اتاق،امیر اسلامیه نایب رئیس دوم ،عبدالحمید ایزدی عضو هیئت رئیسه،حسن بهرامی خزانه دار و و طاهره ایزدی دبیر اتاق همدان برگزار گردید.

در این نشست اعضا موضوعاتی در رابطه با  گزارش پروژه  ساختمان اداری بلوار فرودگاه،گزارش مزایده  فروش واحدهای تجاری و مسکونی ساختمان اعتماد.،گزارش حسابرسی سال 1400 و بحث وبررسی مسائل جاری اتاق را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
گفتنی است در این نشست گزارش حسابرسی 1400  با حضور نماینده شرکت حسابرسی رازدار بررسی و جهت طرح در جلسه هیئت نمایندگان تصویب گردید و سپس گزارش مزایده ملک تجاری و مسکونی ساختمان اعتماد ارائه گردید و با فروش ملک مسکونی به خریدار موافقت گردید .

اعضا هیئت رئیسه اتاق در ادامه موضوع اعزام هیئت تجاری به سلیمانیه به منظور پیگیری  تفاهم نامه مشترک با اتاق سلیمانیه در خصوص همکاری  در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای  را  مورد بررسی قرار داده   و با اختصاص کمک هزینه  موافقت گردید و در پایان گزارش پیشرفت فیزیکی و عملیات اجرایی و مالی پروژه ساختمان اتاق همدان نیز ارائه ومورد تائید کلیه اعضا هیئت رئیسه واقع شد.

شایان ذکر است در ادامه این  نشست با توجه به استعلام وتائید اتاق ایران  در خصوص  نحوه همکاری با ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان، مقرر گردید جناب آقای ایزدی به عنوان نماینده اتاق به ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر  معرفی گردند.

 

 

 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English