بازدید اعضا هیئت مدیره انجمن صنایع دستی استان همدان از دومین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی شهرستان نهاوند
 / EN /  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳

بازدید اعضا هیئت مدیره انجمن صنایع دستی استان همدان از دومین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی شهرستان نهاوند

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4130 تاریخ انتشار : 1401/5/6 توسط 117 نفر دیده شد

بازدید اعضا هیئت مدیره انجمن صنایع دستی استان همدان از دومین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی شهرستان نهاوند

حضور و بازدید اعضا هیئت مدیره انجمن صنایع دستی استان همدان از دومین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی شهرستان نهاوند

دومین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی اثر دستان هنرمندان شهرستان نهاوند به همت انجمن صنایع  و سازمان فنی حرفه ای شهرستان نهاوند با حضور مدیران ارشد شهرستان افتتاح شد.
اعضا هیئت مدیره انجمن صنایع دستی استان همدان ضمن حضور و بازدید از غرفه های این نمایشگاه ضمن تحسین  تسلط و انگیزه هنرمندان شهرستان نهاوند برگزاری نمایشگاه را فرصتی برای ارائه توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان در زمینه صنایع دستی برشمردند.
علی نوری رئیس انجمن صنایع دستی استان در این بازدید ضمن تقدیراز  برگزاری نمایشگاه بر لزوم تدارک مکانی مناسب جهت برگزاری نمایشگاه دائمی جهت ارائه  محصولات  هنرمندان شهرستان نهاوند تاکید کرد.نوری خاطر نشان کرد این نمایشگاه  فرصت مهمی است تا شرکت های فعال در حوزه صنایع دستی  دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آنی خود را هدایت نمایند.
غرفه داران نمایشگا ه در این بازدید مهم ترین مسائل و موانع توسعه فعایت های صنایع دستی را با اعضا هیئت مدیره انجمن صنایع دستی به اشتراک گذاشته و راهکارهایی در جهت رفع و تسهیل موانع ارائه و مورد بررسی قرار گرفت.
گفتنی است اعضا هیئت مدیره انجمن صنایع دستی استان همدان در ادامه این بازدید با حضور در دفتر ریاست سازمان میراث فرهنگی شهرستان نهاوند مهم ترین مسائل و مطالبات فعالین حوزه صنایع دستی شهرستان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی شهرستان نهاوند نیز در این نشست ضمن تقدیر ار فعالیت های دلسوزانه انجمن صنایع دستی استان و برگزاری نمایشگاه اظهار داشت فراهم سازی مکانی جهت برگزاری نمایشگاه دائمی امری ضروری به نظر می رسد و سازمان میراث فرهنگی  قطعا نهایت مساعدت را در این زمینه بعمل خواهد آورد.


 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English