نخستین جلسه دوره آموزشی پروژه همکاری آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان
 / EN /  ۱۴۰۱/۰۵/۲۵

نخستین جلسه دوره آموزشی پروژه همکاری آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 3862 تاریخ انتشار : 1400/9/9 توسط 233 نفر دیده شد

نخستین جلسه دوره آموزشی پروژه همکاری آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان

نخستین جلسه دوره آموزشی جامع کارآفرینی بر اساس هوش مدیریت به همت  اتاق همدان و با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران و  سازمان فنی و حرفه ای استان همدان با حضور کارشناسان پروژه همکاری آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان صبح امروز در سالن فنی و حرفه ای مریانج برگزار گردید.
گفتنی است در این دوره سر فصل های توسعه مهارت های شخصی،مدیریت پروژه،آینده پژوهی و استراتژی،منابع انسانی،بازاریابی و فروش،مالی و سرمایه گذاری،تولید،بهره وری و کیفیت،مدیریت فرایند و فناوری اطلاعات،مدیریت دانش،تعمیرات و نگهداری و ابزارها و تکنیک های مدیریتی تدریس خواهد شد. در نخستین جلسه آموزشی این دوره بیش از 60 نفر از بنگاه های مختلف اقتصادی  شرکت کرده و مطالب توسط استاد جواد الهی نسب مدرس دوره به سمع و نظر علاقمندان رسید.
شایان ذکر است کشور آلمان رمز موفقیت اقتصادی خود را در داشتن نیروی متخصص با بازدهی بالا در مشاغل مختلف و آموزش کامل و مدرن نیروی متخصص می داند که باعث کسب کمترین نرخ بیکاری در افراد زیر 25 سال در کل اروپا شده است و علت آن هم داشتن یک سیستم آموزش دوگانه شغلی برای جوانان و متقاضیان آموزش های شغلی می باشد. اتاق های بازرگانی با ارتباط مستقیم و مشاوره های خود به بنگاه های اقتصادی، آموزش های مورد نیاز آن ها را شناسایی و با انتقال آن به دولت و مراکز آموزشی موجب تسریع در امر آموزش شغلی شده و اهداف آموزشی بنگاه های اقتصادی را فراهم می آورند.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English