/ EN /  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶


بازدید رئیس ،نایب رئیس و دبیر کل اتاق از شرکت صنایع سیم و کابل همدان

شناسه خبر : 3773 تاریخ انتشار : 1400/6/17 توسط 26 نفر دیده شد

بازدید رئیس ،نایب رئیس و دبیر کل اتاق از شرکت صنایع سیم و کابل همدان

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان صبح روز سه شنبه 16 شهریور، علی اصغر زبردست رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان به همراه علی اکبر فلاح نایب رئیس اتاق و طاهره ایزدی دبیر کل اتاق از روند فعالیت های شرکت سیم و کابل همدان بازدید نموده و از نزدیک با ظرفیتهای تولیدی و صادراتی این واحد صنعتی آشنا شدند.
رئیس اتاق همدان در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات ارزشمند این مجموعه با اشاره به قدمت فعالیت این شرکت تاکید کرد آنچه ما در اینجا شاهد آن هستیم اوج بهره وری وتامین  نیاز سیم و کابل استان است که باید به عنوان یک خدمت بزرگ به اقتصاد استان مورد توجه قرار گیرد. درجریان این  بازدید ، ایده های مناسب برای احیا، پایداری و افزایش تولید مورد بررسی قرار  گرفت تا با پیگیری های لازم از نهادهای حاکمیتی و نظام تامین مالی، نتایج مطلوب حاصل شود.
محمود علیمیان مدیر شرکت صنایع سیم و کابل همدان در این دیدار اظهار داشت شركت صنايع سيم و كابل همدان در سال 1361 با توجه به نیاز صنعتی کشور ، توسط بخش خصوصی تاسیس و با احداث کارخانه ای در همدان شروع به تولید انواع سیم و کابل نمود
علیمیان افزود در حال حاضر این کارخانه با مساحتی معادل 8 هکتار و زیر بنایی برابر 25 هزار متر مربع توانايي توليد انواع سيم و كابل فشار ضعیف و کابلهای مخابراتی را مطابق استاندارد ملی ایران و سایر استانداردهای بین المللی با ظرفیت ساليانه 35600 تن دارد. در واحد گرانول سازي ، امكان توليد ساليانه 15000 تن انواع گرانول P.V.C و در واحد مفتول سازی امکان توليد مفتول مس 8 ميليمتر به روش UP CAST با ظرفیت تولید سالیانه 7500 تن فراهم گرديده است.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English