/ EN /  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴


نشست رئیس اتاق همدان با نمایندگان هیئت های حل اختلاف مالیاتی و تشخیص مطالبات تامین اجتماعی

شناسه خبر : 3606 تاریخ انتشار : 1399/12/27 توسط 51 نفر دیده شد

نشست رئیس اتاق همدان با نمایندگان هیئت های حل اختلاف مالیاتی و تشخیص مطالبات تامین اجتماعی

نشست نمایندگان اتاق همدان در هیئت های حل اختلاف مالیاتی و تشخیص مطالبات تامین اجتماعی با حضور مهندس علی اصغر زبردست رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان، مهندس علی اکبر فلاح نایب رئیس اتاق همدان و نمایندگان اتاق بازرگانی صنایع معادن وکشاورزی همدان در هیئت های حل اختلاف مالیاتی و تشخیص مطالبات تامین اجتماعی در سالن جلسات اتاق همدان برگزار گردید.
در این نشست اعضا در مورد آخرین اقدامات و موانع موجود در نحوه بررسی پرونده ها مطالبی را ذکر و مورد بحث و بررسی قرار دادند.
عدم رسیدگی به پرونده بدون حضور مودی، حضور نمایندگان جدا در حوزه های مالیاتی و تامین اجتماعی در شهرستان ها،عدم تغییر زودهنگام قضات مسلط به مباحث مالیاتی و تامین اجتماعی از سوی مراجع،معضلات الکترونیکی سازی دفترچه های درمانی و هماهنگی در راستای تدوین دفترچه قوانین مالیاتی و تامین اجتماعی بعنوان یک فصل الخطاب از مهم ترین مواردی بود که اعضا در این نشست مورد بحث و بررسی قرار دادند.

گفتنی است در پایان این نشست از تلاش ها و خدمات صادقانه نمایندگان محترم اتاق در هیئت های حل اختلاف مالیاتی و تامین اجتماعی تقدیر و قدرانی بعمل آمد.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English