/ EN /  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸


گرامیداشت مقام مادر و تجلیل از بانوان اتاق بازرگانی همدان با حضور رئیس اتاق همدان

شناسه خبر : 3588 تاریخ انتشار : 1399/11/16 توسط 68 نفر دیده شد

گرامیداشت مقام مادر و تجلیل از بانوان اتاق بازرگانی همدان با حضور رئیس اتاق همدان

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان مراسم تجلیل از بانوان اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان، همزمان با ایام دهه مبارک فجر و ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، به مناسبت گرامی‌داشت مقام مادر و روز زن، با حضور مهندس زبردست رئیس اتاق همدان،مهندس فلاح نایب رئیس اتاق  و ایزدی دبیرکل اتاق همدان و کارکنان پارلمان بخش خصوصی استان در محل سالن جلسات اتاق همدان برگزار شد.

مهندس زبردست در مراسم تجلیل از بانوان اتاق همدان ضمن تقدیر از زحمات همکاران بانوان اتاق همدان اظهار داشت جامعه باید بپذیرد که بانوان پا‌به‌پای مردان ایفاگر نقش در جامعه هستند و در برخی از مشاغل و عرصه‌های  اجتماعی پیشتاز‌ند  و باید این ظرفیت خوب بیشتر معرفی و بکارگیری شود.
مهندس فلاح نایب رئیس اتاق همدان نیز در این جلسه با تقدیر از کادر بانوان اتاق همدان و تبریک میلاد دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها نقش مادران را در تجلی مقام عالی انسان ها بسیار حیاتی برشمرد و تاکید کرد این مقام مادر است که بدون هیچ چشم داشتی نهایت وجود خود را برای خانواده و فرزندان نقدیم میکند.
در ادامه طاهره ایزدی دبیر کل اتاق همدان نیز با گرامیداشت این روز اظهار داشت نگاه ویژه رئیس اتاق همدان به حوزه بانوان قابل تقدیر است و آنچه از اهمیت بالایی برخوردار است این است که بانوان با توجه به مسئولیت‌ سنگینِ مادری،به خوبی ایفاگر نقش‌های اجتماعی‌ نیز هستند.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English