/ EN /  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸


دیدار اعضای هیئت رئیسه اتاق با معاون امور عمرانی استاندار همدان

شناسه خبر : 3551 تاریخ انتشار : 1399/9/1 توسط 141 نفر دیده شد

دیدار اعضای هیئت رئیسه اتاق با معاون امور عمرانی استاندار همدان

اعضای هیئت رئیسه اتاق همدان با معاون امور عمرانی استاندار همدان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی اتاق همدان برخی از  اعضای هیئت رئیسه اتاق همدان در راستای حل و فصل مشکلات و مسائل جاری فعالین اقتصادی و پیگیری برخی  مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی  صبح روز پنج شنبه 29 آبان 99 با فرهاد فرزانه معاون امور عمرانی استاندار همدان دیدار و گفتگو کردند.

رئیس اتاق همدان در ابتدای  این دیدار با اشاره به سوابق و تجارب مهندس فرزانه در سمت های مختلف مدیریتی، انتصاب وی را  به سمت معاون امور عمرانی استانداری همدان تبریک و ابراز امیدواری کرد با حضور ایشان برخی موانع عمرانی  فعالین اقتصادی استان تسهیل گردد.

علی اصغر زبردست در این نشست خواستار مساعدت بیشتر سازمان نظام مهندسی ساختمان با فعالین حوزه خدمات فنی مهندسی و  عمرانی استان شد،وی  در ادامه با اشاره به مسیر 4 کیلومتری سه راه  فرهنگیان تا میدان فرودگاه  عدم وجود رمپ یا دور برگردان کارشناسی شده در طول این مسیر  را موجب هدر رفت انرژی در عبور و مرور فعالین اقتصادی دانست.

رئیس اتاق همدان در بخش دیگر از سخنان اظهار داشت بی تردید ساختمان جدید اتاق همدان جزو پروژه های کم نظیر استان بوده و در آینده مایه ی مباهات  بخش خصوصی خواهد بود وی با اشاره به آخرین وضعیت پروژه ساختمان جدید اتاق همدان  تسهیل و روان سازی برخی موانع را در جهت پیشبرد و تحویل بموقع پروژه ساختمان اتاق بازرگانی همدان اثرگذار دانست.
وی  با اشاره به عدم تخصیص آب کافی با وجود  سه هکتار فضای سبز  در این پروژه با توجه به محدودیت های  بهره برداری از آب  و همچنین عدم برخورداری  واحدهای صنعتی مستقر در این مسیر از لوله کشی آب شهری را از دیگر مشکلات منطقه عنوان نمود.


در ادامه علی اکبر فلاح نایب رئیس اتاق همدان نیز ضمن تبریک انتصاب فرهاد فرزانه بعنوان معاون امور عمرانی استانداری همدان به برخی از مشکلات فعالین اقتصادی مستقر در شهرک صنعتی بهاران و ناحیه صنعتی چشمه قصابان اشاره و تاکید کرد تکمیل زیر گذر شهرک صنعتی بهاران و  ساماندهی ناحیه صنعتی چشمه قصابان از مهم ترین مطالبات فعالین اقتصادی این منطقه صنعتی بوده که اکنون  تسریع و تسهیل در اجرای کامل پروژه مستلزم عزم جدی دستگا های مربوطه است.وی ضمن تقدیر از خدمات صورت گرفته من جمله آسفالت ریزی رمپ های بالا و پایین شهرک از آمادگی کامل امنای این ناحیه صنعتی در راستای مساعدت در جهت ساماندهی کامل منطقه خبر داد.
در ادامه طاهره ایزدی دبیرکل اتاق همدان با اشاره به برخی موانع ایجاد شده در فرایند ساخت پروژه ساختمان اداری پارلمان بخش خصوصی استان مساعدت دستگاه های اجرایی استان را با محوریت معاونت امور عمرانی استانداری همدان جهت تسریع در پیشبرد این پروژه خواستار شد.
فرهاد فرزانه معاون امور عمرانی استاندار همدان نیز در این نشست ضمن تقدیر از حضور اعضای هیئت رئیسه و تعاملات سازنده پارلمان بخش خصوصی استان با دستگاه های اجرایی استان در مورد برخی مصوبات و اقدامات نشست شورای گفتگو استان  از تشکیل دفاتر حقوقی چهار نفره جهت ارائه خدمات سازماندهی شده  کنترل و صدور نقشه های پروانه ساختمان خبر داد.
معاون امور عمرانی استانداری همدان افزود موارد تشویقی تخصیص سهمیه  نیز جهت بازگشایی دفاتر حقوقی  صورت گرفته که تاکنون 4 دفتر مراجعه و یک دفتر حقوقی فنی موفق به دربافت مجوز گردیده است. 

 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English