/ EN /  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳


نوزدهمین نشست اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی همدان

شناسه خبر : 3533 تاریخ انتشار : 1399/7/2 توسط 63 نفر دیده شد

نوزدهمین نشست اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی همدان

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان نوزدهمین نشست اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

اعضا هیئت نمایندگان اتاق همدان در این نشست موضوعاتی از قبیل؛بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین اخبار و اطلاعات اقتصادی و بخشنامه ها،گزارش حسابرسی سال ۱۳۹۸، گزارش تشکیل دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی، گزارش آخرین اقدامات و تصمیمات اتخاذ شده در مورد پروژه های عمرانی اتاق همدان ؛ را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

رئیس اتاق همدان در این نشست ابتدا ضمن تسلیت ایام ماه محرم و صفر و آرزوی سلامتی برای هموطنان در شرایط بحرانی بیماری و طلب مغفرت برای درگذشتگان،از آخرین اقدامات و پیگیری های اتاق همدان جهت رفع تعلیق برخی کارت های بازرگانی اعضا سخن به میان آورد و خاطر نشان ساخت با تلاش های صورت گرفته تعداد کارت های تعلیقی استان به حدود ۳۵ عدد رسیده که امیدواریم با رفع موانع و یاری فعالین اقتصادی شرایط رفع تعهد حاصل گردد.

ضعف برخی دستگاه های اجرایی من جمله سازمان امور مالیاتی و اداره کل گمرک استان در مواجهه با صادرکنندگان و فعالین اقتصادی و مانع تراشی های متعدد در توسعه تولید و صادرات استان  از مهم ترین مواردی بود که اعضا هیئت نمایندگان در این جلسه مورد تاکید قرار دادند.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English