/ EN /  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳


تقدیر رئیس اتاق همدان از سربازان جبهه سلامت در بازدید از بیمارستان فاطمیه

شناسه خبر : 3527 تاریخ انتشار : 1399/6/27 توسط 72 نفر دیده شد

تقدیر رئیس اتاق همدان از سربازان جبهه سلامت در بازدید از بیمارستان فاطمیه

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان  مهندس علی اصغر زبردست رئیس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی استان همدان ،طاهره ایزدی  دبیر کل اتاق همدان  و مسعود توتونچیان عضو هیئت نمایندگان اتاق ایران با حضور و بازدید از بخش های  مختلف بیمارستان فاطمیه از ایثار و فداکاری کادر درمان استان در جبهه مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر نمودند.

علی اصغر زبردست در این دیدار اظهار داشت به نمایندگی از خانواده بزرگ بخش خصوصی و فعالین اقتصادی از همه شما عزیزان تقدیر و تشکر نموده و اطمینان دارم که ملت شریف ایران، بیماران و خانواده های ایشان قدردان زحمات و تلاشهای ایثارگرانه شما  بوده و پاداش الهی نیز قطعا شامل حال شما خواهد شد.

مسعود توتونچیان عضو هیئت نمایندگان اتاق همدان نیز با اشاره به اقدامات فعالین اقتصادی استان و تلاش های شرکت صنایع غذایی سحر در کنترل ویروس کرونا خاطر نشان ساخت همه ما در قبال کادر درمان و کنترل این بیماری مسئولیم و هرکس در هر جایگاهی می بایست نقش و وظیفه خود را در این بحران به درستی ایفا کند.

طاهره ایزدی دبیر کل اتاق همدان نیز در این دیدار اظهار داشت ،از ابتدای شیوع این ویروس توانستیم با تعامل نزدیکی که با معاونت جلب مشارکت های مردمی دانشگاه علوم پزشکی ایجاد نماییم موارد مورد نیاز بیمارستان ها را دریافت و نسبت به تهیه اقلام قدم  برداریم، وی افزود بی  تردید هر کس در این امر خیر کوچکترین قدمی بردارد خداوند در دنیا اجر این عمل پسندیده را به او برخواهد گرداند .


در این دیدار دکتر شکر چی معاونت جلب مشارکت های مردمی دانشگاه علوم پزشکی از حمایت های بی دریغ پارلمان بخش خصوصی استان و فعالین اقتصادی در راه اندازی بخش icu بیمارستان فاطمیه و اهدای محموله های متعدد  اقلام پزشکی به معاونت جلب مشارکت های مردمی دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در این دیدار به همت پویش نفس طی مراسمی تعداد 200 کارت هدیه به کادر درمان استان اهدا گردید.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English