/ EN /  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲


ششمین جلسه کمیسیون جوانان و کسب و کارهای دانش بنیان اتاق همدان تشکیل شد.

شناسه خبر : 3503 تاریخ انتشار : 1399/4/11 توسط 51 نفر دیده شد

ششمین جلسه کمیسیون جوانان و کسب و کارهای دانش بنیان اتاق همدان تشکیل شد.

ششمین جلسه کمیسیون جوانان و کسب و کارهای دانش بنیان اتاق همدان روز یکشنبه 8 تیرماه 1399 در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان تشکیل شد.        
 به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در این نشست که با ارائه گزارش کمیته مخترعین آغاز شد ضمن بحث در مورد بکارگیری هر چه بیشتر اعضای رسمی اتاق بازرگانی که شرایط عضویت در این کمیسیون را دارا می باشند نسبت به اخذ پیشنهادات حضار مبنی بر تحول در عملکرد کمیسیون تبادل نظر شد.
همچنین حمید بهرامی رئیس کمیسیون جوانان و کسب ‌وکارهای دانش‌بنیان ضمن تاکید بر تعامل هر چه بیشتر با مجموعه پارک علم و فناوری همدان پیشنهاد برگزاری جلسه آتی با حضور حداکثری اعضا را در محل پارک مطرح نمود که مورد استقبال نماینده محترم پارک و اعضای کمیسیون قرار گرفت.
همچنین محمدمهدی رضایی عضو جدید کمیسیون اقدام به معرفی کامل حوزه فعالیت خود و اهمیت طراحی سایت برای کسب و کارهای دانش بنیان و امکان ارائه آموزش های آتی در بحث سئو با هدف بهره مندی اعضا ارائه نمود. 
در پایان با توجه بیان گزارش ارزنده کمیته حاضر در جلسه و اعضای مسئولیت پذیر کمیسیون با انتخاب حاضرین به دونفر از اعضا جوایزارزنده ای تقدیم شد.

 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English